DEES DE BRUYNE ORIGINELE LITHO - Verkocht

DEES DE BRUYNE ORIGINELE LITHO kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Geplaatst door  bbtornado2
FA. (11)

72 verkochte items
  • Dees De Bruyne (1940-1998)
GesigneerdHandgesigneerd

ORIGINELE LITHO DOOR DEES DE BRUYNE, GETEKEND DOOR DE KUNSTENAAR EN GECERTIFIEERD DOOR GERECHTSDEURWAARDER THEO BUYCK TE ANTWERPEN;
VERSCHILLENDE 25 euro/  73,5 X 53,5 CM
DEES DE BRUYNE (1940-1998) VLAAMSE KUNSTENAAR LAAT LATEMSE SCHOOL
WOELIGE 60 EN 70TIGER JAREN

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:01-02-2017 om 21:49
Eindtijd:08-02-2017 om 21:49
28985
05 feb. / 20:51
€ 25