Dees De Bruyne - Red, white and bleu - Verkocht

Dees De Bruyne - Red, white and bleu kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Dees De Bruyne - Red, white and bleu kopen? Bied vanaf 25!Dees De Bruyne - Red, white and bleu kopen? Bied vanaf 25!Dees De Bruyne - Red, white and bleu kopen? Bied vanaf 25!Dees De Bruyne - Red, white and bleu kopen? Bied vanaf 25!Dees De Bruyne - Red, white and bleu kopen? Bied vanaf 25!Dees De Bruyne - Red, white and bleu kopen? Bied vanaf 25!Dees De Bruyne - Red, white and bleu kopen? Bied vanaf 25!Dees De Bruyne - Red, white and bleu kopen? Bied vanaf 25!Dees De Bruyne - Red, white and bleu kopen? Bied vanaf 25!Dees De Bruyne - Red, white and bleu kopen? Bied vanaf 25!Dees De Bruyne - Red, white and bleu kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (25)

Lid sinds 2017
1411 verkochte items
Alle items van deze verkoper (71)
  • Dees De Bruyne (1940-1998)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen62 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage35
Conditie: uitstekend.
Oplage: 35 ex. Nummer 24.
Papiersoort: BFK Rives.
Afmeting afbeelding: 54 x 82 cm.

Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Korting op verzendkosten bij gecombineerde verzending tot en met 4 lithografieën.

Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-01-2021 om 20:47
Eindtijd:09-01-2021 om 22:07
Spijker57
09 jan. / 20:47
€ 25