Daniel den Hengst - Delft met de Oude Jan - - ingelijst olieverfschilderij - Verkocht

Daniel den Hengst - Delft met de Oude Jan - - ingelijst olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 76,00

Daniel den Hengst - Delft met de Oude Jan - - ingelijst olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 10!Daniel den Hengst - Delft met de Oude Jan - - ingelijst olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 10!Daniel den Hengst - Delft met de Oude Jan - - ingelijst olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 10!Daniel den Hengst - Delft met de Oude Jan - - ingelijst olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 10!Daniel den Hengst - Delft met de Oude Jan - - ingelijst olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 10!Daniel den Hengst - Delft met de Oude Jan - - ingelijst olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 10!Daniel den Hengst - Delft met de Oude Jan - - ingelijst olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1324 verkochte items
Alle items van deze verkoper (125)
  • Daniel den Hengst (1909-1992)
Jaartal1974
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
Lijst67 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • olieverf op doek op een spieraam
  • gesigneerd en gedateerd rechtsonder
  • in een lijst met linnen binnendeel. Enige schade/vlekjes
  • i.v.m. de maatvoering is verzending 17 Eur.

In goede staat. Lichte gebruikssporen.

Daniel den Hengst (1909-1992)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1324 verkochte items
57 cm
67 cm
40 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 76,00
Starttijd:06-10-2019 om 18:37
Eindtijd:14-10-2019 om 20:52
Biedingen (12)
VKMaarschalk
14 okt. / 16:35
€ 76
Prinsenvinkenpark
14 okt. / 16:35
€ 66
VKMaarschalk
14 okt. / 16:35
€ 62
Prinsenvinkenpark
14 okt. / 09:58
€ 52
VKMaarschalk
14 okt. / 09:58
€ 51
Prinsenvinkenpark
13 okt. / 17:31
€ 46
JVisser
13 okt. / 17:31
€ 41
JVisser
12 okt. / 14:02
€ 30
MoniqueB
12 okt. / 14:02
€ 25
JVisser
12 okt. / 12:21
€ 20
Akke
11 okt. / 15:42
€ 15
artv
09 okt. / 12:00
€ 10