Dianne Bakker - Dianne Bakker - Hoogdruk: Papaver - 2000 - Verkocht

Dianne Bakker - Dianne Bakker - Hoogdruk: Papaver - 2000 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Dianne Bakker - Dianne Bakker - Hoogdruk: Papaver - 2000 kopen? Bied vanaf 75!Dianne Bakker - Dianne Bakker - Hoogdruk: Papaver - 2000 kopen? Bied vanaf 75!Dianne Bakker - Dianne Bakker - Hoogdruk: Papaver - 2000 kopen? Bied vanaf 75!Dianne Bakker - Dianne Bakker - Hoogdruk: Papaver - 2000 kopen? Bied vanaf 75!Dianne Bakker - Dianne Bakker - Hoogdruk: Papaver - 2000 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5412 verkochte items
Alle items van deze verkoper (313)
  • Dianne Bakker (1958)

Ingelijste hoogdruk van Dianne Bakker uit 2000. Voorzien van nette lichte houten lijst van Barth met passepartout. Titel: Papaver. Nummer: 16/18.  Afmetingen incl. lijst: H58 x b58 cm, afmetingen voorstelling: H32 x b32 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

Conditie: in prima staat, werk kan zo aan de muur.

Het werk kan worden afgehaald in Hoek van Holland

Dianne Bakker (1958)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5412 verkochte items
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:29-05-2018 om 13:21
Eindtijd:05-06-2018 om 21:42
nellekebrink
05 jun. / 21:35
€ 75