Niet of onleesbaar gesigneerd - DIBBERN "Kristina" geel saladebord met bloemen van glas - 34 cm - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - DIBBERN "Kristina" geel saladebord met bloemen van glas - 34 cm kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - DIBBERN "Kristina" geel saladebord met bloemen van glas - 34 cm kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - DIBBERN "Kristina" geel saladebord met bloemen van glas - 34 cm kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - DIBBERN "Kristina" geel saladebord met bloemen van glas - 34 cm kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Paul_Louis_van_den_Bergh
FA. (4)

Lid sinds 2009
152 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
StijlContemporary
Afmetingen1.5 cm x 34 cm x 34 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Fraai Dibbern saladebord van de serie "Kristina"

Formaat: 34 cm

Conditie: Uitstekend

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(32)
FA. (4)

Lid sinds 2009
152 verkochte items
34
1.5
34
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:12-05-2019 om 20:25
Eindtijd:19-05-2019 om 22:32
Josph1505
18 mei / 17:22
€ 10