Dic Zandbergen - B2267, Plasgezicht

Dic Zandbergen - B2267, Plasgezicht kopen? Bied vanaf 50!
Dic Zandbergen - B2267, Plasgezicht kopen? Bied vanaf 50!Dic Zandbergen - B2267, Plasgezicht kopen? Bied vanaf 50!Dic Zandbergen - B2267, Plasgezicht kopen? Bied vanaf 50!
  • Dic Zandbergen (1939)
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
Lijst61 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

B2267, Dic Zandbergen, Plasgezicht, olie op doek, doekmaat 50 x 70 cm, linksonder gesigneerd, lijstmaat 61 x 80 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Doek bevat oppervlaktevuil en licht verkleurde vernis door de tijd, krasje middenboven, lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Dic Zandbergen (1939)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (80)
80 cm
61 cm
70 cm
50 cm
Starttijd:24-07-2022 om 13:55
Eindtijd:02-08-2022 om 22:24
Openingsbod € 50
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier