950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Naam kunstenaar : Dick Bleiji (zie naamsvarianten bij kunstenaar)
Titel : onbekend, mogelijk zelfportret
Jaar : 1970
Techniek : olieverf op doek
Gesigneerd : gesigneerd links onder
Afmeting : 47 hoog bij 46.5 breed
Bijz. : Ingelijst, lijst is 4 cm breed
Verzenden : Verzendkosten € 6,75.
Starttijd | 8-9-2013 om 16:06 |
Eindtijd | 15-9-2013 om 16:06 |