Dick Elffers, Man en paard, Kleurenlitho

Dick Elffers, Man en paard, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 35!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 35,00

Andere items

Dick Elffers, Man en paard, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 35!Dick Elffers, Man en paard, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 35!Dick Elffers, Man en paard, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
  • Dick Elffers (1910-1990)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Kleurenlitho door Dick Elffers

Voorstelling van een man en een paard

Losbladig, beeldmaat 75x50, bladmaat 86x58

Niet gesigneerd

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:02-12-2017 om 11:28
Eindtijd:12-12-2017 om 13:28

Biedingen (1):

rjhcamp
12 dec. / 13:06
€ 35