Dick Stolwijk - Aarde

Dick Stolwijk - Aarde kopen? Bied vanaf 50!
Dick Stolwijk - Aarde kopen? Bied vanaf 50!Dick Stolwijk - Aarde kopen? Bied vanaf 50!Dick Stolwijk - Aarde kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  barendswim

8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Dick Stolwijk (1931)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
StijlKlassiek
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen43 cm x 28 cm (h x b)
Lijst67 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een distelbloem

verzending mogelijk in overleg met de koper

Distel

Handgesigneerd: " 41/50,  eigen druk"   "Aarde"   "Dick Stolwijk"

In originele zilverkleurige, lijst met ovale passe-partouts.

Dick Stolwijk (1931)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  barendswim

8 verkochte items
52 cm
67 cm
28 cm
43 cm
Starttijd:01-04-2022 om 13:30
Eindtijd:08-04-2022 om 19:48
Openingsbod€ 50
Objectlocatie's-Gravenhage, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland