Dick Stolwijk, Buffel, Ets - Verkocht

Dick Stolwijk, Buffel, Ets kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 50,00

Dick Stolwijk, Buffel, Ets kopen? Bied vanaf 45!Dick Stolwijk, Buffel, Ets kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3182 verkochte items
Alle items van deze verkoper (74)
  • Dick Stolwijk (1931)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristieke ets door Dick Stolwijk, meester in de verbeelding van dieren in de etsplaat.

Voorstelling van een buffel.

Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Dick Stolwijk' en '62'

Genummerd in potlood l.o. '24/35'

Ets onder passepartout, beeldmaat 16x21

Volledig gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:22-10-2013 om 18:55
Eindtijd:29-10-2013 om 17:55
Biedingen (2)
Anca
27 okt. / 18:24
€ 50
tverbeek
27 okt. / 09:19
€ 45