Dick ten Haaf,ets Twee werelden op een aarde nr 15/35 - Verkocht

Dick ten Haaf,ets  Twee werelden op een aarde nr 15/35 kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

Dick ten Haaf,ets  Twee werelden op een aarde nr 15/35 kopen? Bied vanaf 15!Dick ten Haaf,ets  Twee werelden op een aarde nr 15/35 kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  oene
FA. (2)

171 verkochte items
  • Dick ten Haaf (1947)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: twee werelden op een aarde

kunstenaar: Dick ten Haaf

1982

oplage: nr 15 van 35

werk : 30 x 39cm hoog

papier: 40 x 49cm hoog

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:11-08-2016 om 19:19
Eindtijd:18-08-2016 om 19:19
pinkie46
18 aug. / 16:53
€ 15