Dick van Luijn - grote ets: landschap - Verkocht

Dick van Luijn - grote ets: landschap kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Dick van Luijn - grote ets: landschap kopen? Bied vanaf 50!Dick van Luijn - grote ets: landschap kopen? Bied vanaf 50!Dick van Luijn - grote ets: landschap kopen? Bied vanaf 50!Dick van Luijn - grote ets: landschap kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (171)

5342 verkochte items
Alle items van deze verkoper (308)
  • Dick van Luijn (1896-1981)
GesigneerdHandgesigneerd

Grote ets van Dick van Luijn. Titel: Landschap.  Afmetingen blad: H55,5 x b 44,5 cm. Afmetingen werk: H35,5 x b33 cm. Het werk is niet gesigneerd. Nummer: 5/15. Conditie: in goede staat.  De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

ZZLS

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:14-08-2017 om 22:46
Eindtijd:19-08-2017 om 20:46
WillemNB
18 aug. / 23:34
€ 50