Dick van Luijn - Het Grafisch Werk, genumm, met prent & 1x met 4 x houtgrav. & 'Trappen'ingelijst

Dick van Luijn - Het Grafisch Werk, genumm, met prent & 1x met 4 x houtgrav. & 'Trappen'ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Dick van Luijn - Het Grafisch Werk, genumm, met prent & 1x met 4 x houtgrav. & 'Trappen'ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Dick van Luijn - Het Grafisch Werk, genumm, met prent & 1x met 4 x houtgrav. & 'Trappen'ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Dick van Luijn - Het Grafisch Werk, genumm, met prent & 1x met 4 x houtgrav. & 'Trappen'ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Dick van Luijn - Het Grafisch Werk, genumm, met prent & 1x met 4 x houtgrav. & 'Trappen'ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Dick van Luijn - Het Grafisch Werk, genumm, met prent & 1x met 4 x houtgrav. & 'Trappen'ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Dick van Luijn - Het Grafisch Werk, genumm, met prent & 1x met 4 x houtgrav. & 'Trappen'ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Dick van Luijn - Het Grafisch Werk, genumm, met prent & 1x met 4 x houtgrav. & 'Trappen'ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Dick van Luijn - Het Grafisch Werk, genumm, met prent & 1x met 4 x houtgrav. & 'Trappen'ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Dick van Luijn - Het Grafisch Werk, genumm, met prent & 1x met 4 x houtgrav. & 'Trappen'ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Dick van Luijn - Het Grafisch Werk, genumm, met prent & 1x met 4 x houtgrav. & 'Trappen'ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
  • Dick van Luijn (1896-1981)
TypeKunstboeken
Jaartal1939
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen21.5 cm x 15.5 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
  • Boekje uit 1939 met 4 grote en een aantal kleinere houtgravures. De achterkanten van deze grote gravures zijn blanko. Van het voorblad is een klein hoekje (met naam) afgesneden.
  • Jan Juffermans: Het grafisch werk van Dick van Luijn. Hardcover uit 1985. Maat ca. 30x22 cm. Genummerd 1294. In  goede staat, lichte vlekjes kaft, zonder omslag.  Met losse, paginagrote offsetprent, signatuur en nummering zijn meegedrukt.
  • Afbeelding houtsnede 'Trappen' uit 1939. Ingelijst (slijtschade lijst), achter passepartout en glas.

Goede gebruikte staat

Starttijd:26-03-2022 om 14:24
Eindtijd:09-04-2022 om 10:15
Openingsbod € 50
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland