DICK VAN LUIJN - origineel AQUAREL - GESIGNEERD.

DICK VAN LUIJN - origineel AQUAREL - GESIGNEERD. kopen? Bied vanaf 50!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Dick van Luijn (1896-1981)
TypeTekening / Aquarel

Dick van Luijn (Utrecht) - betreft mooie en originele aquarel. Het werk is in het werk gesigneerd (r.o) en verkeert in onberispelijke staat. Het geheel is professioneel geframed in een zuurvrije passepartout. Het werk kan zondermeer direct naar eigen smaak worden ingelijst.

Maat: 50x60cm, inclusief passe-partout

Verzending binnen NL/BE zonder passe partout

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:21-12-2014 om 19:09
Eindtijd:28-12-2014 om 19:09