Dick van Luijn - Rivierbedding 1977

Dick van Luijn - Rivierbedding 1977 kopen? Bied vanaf 55!
Dick van Luijn - Rivierbedding 1977 kopen? Bied vanaf 55!Dick van Luijn - Rivierbedding 1977 kopen? Bied vanaf 55!
  • Dick van Luijn (1896-1981)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1977
TechniekPotlood
StijlRealistisch
OnderwerpArchitectuur
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Potloodtekening uit 1977 van  kunstenaar Dick van Luijn (1896-1981). Het werk verdient het om opnieuw ingelijst te worden.
U mag het vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem.

Wij kunnen de inlijsting voor u verzorgen.
U kunt het werk ook kosteloos oplaten slaan in onze speciale opslagruimte om het na de corona-crisis op te halen.

er zitten wat verkleuringen aan de uiteinde van de randen, met een nieuw passe partout is daar niets meer van te zien.

Sluit over 14d 0u 30m 49s
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:01-10-2022 om 14:13
Eindtijd:15-10-2022 om 21:06