Dick van Luyn - ets - Poorthek - Verkocht

Dick van Luyn - ets - Poorthek kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Dick van Luyn - ets - Poorthek kopen? Bied vanaf 25!Dick van Luyn - ets - Poorthek kopen? Bied vanaf 25!Dick van Luyn - ets - Poorthek kopen? Bied vanaf 25!Dick van Luyn - ets - Poorthek kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
  • Dick van Luijn (1896-1981)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets, potlood gesigneerd rechtsonder. Proefdruk etser linksonder.

Beeldmaat 14 x 20 cm. Bladmaat 21 x 26 cm. Losbladig.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:26-01-2017 om 20:17
Eindtijd:09-02-2017 om 19:17
daafse
09 feb. / 19:12
€ 25