Armando - 'Die Hand' - handgesigneerde giclee in nieuwstaat - Verkocht

Armando - 'Die Hand' - handgesigneerde giclee in nieuwstaat kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 100,00

Geplaatst door  Contart

28 verkochte items
  • Armando (1929-2018)
Jaartal2016
TechniekGiclée
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30

Authentieke giclee op handgeschept katoenpapier. Gesigneerd en genummerd met de hand in potlood door Armando. Uitgegeven in 2016, komt uit een oplage van 30 exemplaren (genummerd exemplaar). Het werk verkeert in perfecte staat en is nooit ingelijst geweest, steeds zorgvuldig bewaard.

Afmetingen blad: 61,0 x 38,0 cm;
Afmetingen beeld: 48,0 x 26,5 cm.

Verzending als afhaling mogelijk.

Indien u opteert voor verzending wordt het werk zorgvuldig verpakt en aangetekend verstuurd.

Aarzel niet om contact op te nemen.

Absolute nieuwstaat / nooit ingelijst

Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:24-04-2019 om 20:12
Eindtijd:22-05-2019 om 07:19
ruffelen
17 mei / 12:04
€ 100