Gundi Groh - Die Spelenden

Gundi Groh - Die Spelenden kopen? Bied vanaf 50!
Gundi Groh - Die Spelenden kopen? Bied vanaf 50!Gundi Groh - Die Spelenden kopen? Bied vanaf 50!Gundi Groh - Die Spelenden kopen? Bied vanaf 50!Gundi Groh - Die Spelenden kopen? Bied vanaf 50!Gundi Groh - Die Spelenden kopen? Bied vanaf 50!
  • Gundi Groh (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A.
Gundi Groh, geboren 1940 in Wien, malt seit 1970, zahlreiche Ausstellungen im In- und Ausland.

Zitat aus einem Buch über Gundi Groh:
„Von ihrer vordergründig heile Welt sollte man sich nicht täuschen lassen. Gundi Grohs Bilder spielen im Phantastischen, sind aber ruhiger und verspielter als die Werke der ‚Wiener Schule‘. Das kann nur daran liegen, dass Gundi Groh sich in ihren Bildern ausdrückt selbst - es ist, als würde sie sagen: "Schau her: erkennst du das? Spricht es dich nicht auch an?"
Bezichtiging is altijd mogelijk.
Het ophalen van uw aangekochte kunstwerk is mogelijk in Nuenen.
Ingelijste kunstwerken worden per koerier verstuurd, volgens de onderstaande tarieven. Niet gelijste werken zullen met de pakketdienst verzonden worden.

Het werk is over het algemeen in een goede staat

Gundi Groh (1940)

Oostenrijks Oostenrijks

Geplaatst door  ArtDumay
FA. (30)

Lid sinds 2021
731 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
39 cm
49 cm
Starttijd:12-12-2022 om 15:29
Eindtijd:25-12-2022 om 20:56
Openingsbod € 50
ObjectlocatieNuenen,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier