FA. (1)

Dierickx Raymond 1904 - 1978 - pastel op karton - Hollands havenzicht van weleer

Dierickx Raymond 1904 - 1978 - pastel op karton - Hollands havenzicht van weleer kopen? Bied vanaf 30!
Dierickx Raymond 1904 - 1978 - pastel op karton - Hollands havenzicht van weleer kopen? Bied vanaf 30!Dierickx Raymond 1904 - 1978 - pastel op karton - Hollands havenzicht van weleer kopen? Bied vanaf 30!Dierickx Raymond 1904 - 1978 - pastel op karton - Hollands havenzicht van weleer kopen? Bied vanaf 30!Dierickx Raymond 1904 - 1978 - pastel op karton - Hollands havenzicht van weleer kopen? Bied vanaf 30!Dierickx Raymond 1904 - 1978 - pastel op karton - Hollands havenzicht van weleer kopen? Bied vanaf 30!Dierickx Raymond 1904 - 1978 - pastel op karton - Hollands havenzicht van weleer kopen? Bied vanaf 30!Dierickx Raymond 1904 - 1978 - pastel op karton - Hollands havenzicht van weleer kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Raymond Dierickx (1904-1978)
TypeTekening / Aquarel

prachtig werk van Dierickx Raymond,

Ukkel 1904 - 1978,

het werk is een pastel tekening op kunstenaars karton,

het werk is in zeer goede staat,

dit kunstwerk stelt een Hollands havenzicht van weleer voor,

deze pastel is zeer gedetailleerd en prachtig van kleuren,

het is ingelijst achter glas met een bijpassende houten kader,

de afmetingen zijn 67cmX48cm,

Starttijd:22-03-2018 om 19:44
Eindtijd:26-03-2018 om 22:44
Openingsbod€ 30
Objectlocatieantwerpen, België