Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Eugène Brands - ingelijste grote gouache - 1963 (nieuwe lijst!)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1945 t/m 1999 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een houtsnede in de kleuren rood, blauw door Digna Weiss voor de engelenzang. Oplage 110, jaartal 1991. Formaat afbeelding 25 cm bij 25 cm. Formaat papier 28 cm bij 38 cm. Gesigneerd
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Utrecht, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 6-4-2019 om 10:02 |
Eindtijd | 13-4-2019 om 22:21 |