Dinie Kuilman - zonder titel - Verkocht

Dinie Kuilman - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Dinie Kuilman - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Dinie Kuilman - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
  • Dinie Kuilman (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2011
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5/6
Leuk werkje van DIENIEKS ( Dinie Kuilman) in prima staat. Kom vooral het werk vooraf beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem. De koffie staat klaar!

Dinie Kuilman (1935)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2549 verkochte items
Alle items van deze verkoper (481)
40 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-09-2022 om 13:30
Eindtijd:10-10-2022 om 22:52
Biedingen (3)
Nestje
07 okt. / 11:15
€ 10
JohannavanDijk
07 okt. / 11:15
€ 5
JohannavanDijk
07 okt. / 11:15
€ 1