Dirk Berend Nanninga - Dirk Berend Nanninga, De Molen, Ets

Dirk Berend Nanninga - Dirk Berend Nanninga, De Molen, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 10,00

Andere items

Dirk Berend Nanninga - Dirk Berend Nanninga, De Molen, Ets kopen? Bied vanaf 1!Dirk Berend Nanninga - Dirk Berend Nanninga, De Molen, Ets kopen? Bied vanaf 1!Dirk Berend Nanninga - Dirk Berend Nanninga, De Molen, Ets kopen? Bied vanaf 1!Dirk Berend Nanninga - Dirk Berend Nanninga, De Molen, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
  • Dirk Berend Nanninga (1868-1954)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door Dirk Berend Nanninga

Voorstelling getiteld 'de Molen'

Losbladig onder passepartout, beeldmaat 10x14,5, bladmaat 26x34

Gesigneerd r.o. in potlood 'DB Nanninga'

Herkomst: Kunsthandel Borzo, verzamelaarsstempel r.o.

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:16-08-2018 om 11:14
Eindtijd:28-08-2018 om 20:30

Biedingen (7):

NaMRorrIM
28 aug. / 20:20
€ 10
Katrien62
28 aug. / 20:20
€ 9
Katrien62
28 aug. / 20:19
€ 8
NaMRorrIM
28 aug. / 20:19
€ 7
Katrien62
28 aug. / 17:43
€ 6
Oversloot
28 aug. / 17:43
€ 5
Oversloot
17 aug. / 14:21
€ 1