Dirk Boode, Voedsel halen 1944/45, Ets - Verkocht

Dirk Boode, Voedsel halen 1944/45, Ets kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Dirk Boode, Voedsel halen 1944/45, Ets kopen? Bied vanaf 40!Dirk Boode, Voedsel halen 1944/45, Ets kopen? Bied vanaf 40!Dirk Boode, Voedsel halen 1944/45, Ets kopen? Bied vanaf 40!Dirk Boode, Voedsel halen 1944/45, Ets kopen? Bied vanaf 40!Dirk Boode, Voedsel halen 1944/45, Ets kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Dirk Boode (1891-1957)
GesigneerdHandgesigneerd

Imposant tijdsdocument in ets door Dirk Boode

Voorstelling getiteld 'Voedselhalen 1944/45'

Losbladig, beeldmaat 15x15, bladmaat 27,5x23

Gesigneerd in potlood r.o. 'DBoode' en getiteld l.o.

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:31-08-2017 om 17:20
Eindtijd:11-09-2017 om 16:20
jacco6
03 sep. / 12:58
€ 40