Dirk Harting, Jasmijn, aquatint, gesigneerd - Verkocht

Dirk Harting, Jasmijn, aquatint, gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Dirk Harting, Jasmijn, aquatint, gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!Dirk Harting, Jasmijn, aquatint, gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Akke
FA. (25)

436 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
  • Dirk Harting (1884-1970)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ietwat gelige maar bijzondere aquatint van Dirk Harting.

Volgens internet ook onderdeel van collectie van Rijksmusseum.

Gesigneerd met potlood.

Afmeting afbeelding 28 x 16. Achter glas, in eenvoudige lijst.

Zie de foto's voor kwaliteit, maar in het echt dus iets vergeeld.

Verder gaaf en apart.

Verzenden in NL voor € 10. Kosten en risico koper.

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:30-05-2014 om 11:14
Eindtijd:04-06-2014 om 11:14
h-g-art
01 jun. / 23:25
€ 35