Dirk Harting, Jasmijn, aquatint, gesigneerd

Dirk Harting, Jasmijn, aquatint, gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Dirk Harting, Jasmijn, aquatint, gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!Dirk Harting, Jasmijn, aquatint, gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Akke
FA. (22)

362 verkochte items
  • Dirk Harting (1884-1970)
GesigneerdHandgesigneerd

Ietwat gelige maar bijzondere aquatint van Dirk Harting.

Volgens internet ook onderdeel van collectie van Rijksmusseum.

Gesigneerd met potlood.

Afmeting afbeelding 28 x 16. Achter glas, in eenvoudige lijst.

Zie de foto's voor kwaliteit, maar in het echt dus iets vergeeld.

Verder gaaf en apart.

Verzenden in NL voor € 10. Kosten en risico koper.

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:30-05-2014 om 11:14
Eindtijd:04-06-2014 om 11:14

Biedingen (1):

ammeg
1 jun. / 23:25
€ 35