Dirk Harting, Molen, Ets

Dirk Harting, Molen, Ets kopen? Bied vanaf 25!
Dirk Harting, Molen, Ets kopen? Bied vanaf 25!Dirk Harting, Molen, Ets kopen? Bied vanaf 25!Dirk Harting, Molen, Ets kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3033 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Dirk Harting (1884-1970)
GesigneerdHandgesigneerd

LAATSTE KANS!!

Klassieke ets door Dirk Harting

Voorstelling van een molen

Losbladig onder passepartout, beeldmaat 15x10, bladmaat 22x16, p.p.maat 49x33

Gesigneerd in potlood r.o. 'DHarting', getiteld l.o. 'Molen'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Starttijd:02-04-2017 om 20:54
Eindtijd:12-04-2017 om 20:54
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieOegstgeest, Nederland