Dirk Homberg, Reigers, Litho - Verkocht

Dirk Homberg, Reigers, Litho kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Dirk Homberg, Reigers, Litho kopen? Bied vanaf 25!Dirk Homberg, Reigers, Litho kopen? Bied vanaf 25!Dirk Homberg, Reigers, Litho kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Dirk Homberg (1885-1952)
GesigneerdHandgesigneerd

Klassieke litho door Dirk Homberg.

Voorstelling van een tweetal reigers in gestileerd landschap.

Losbladig, zichtmaat 29x20, bladmaat 32x22

Gesigneerd r.o. in de plaat  'DHomberg' en getiteld l.o. 'Reigers'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:03-01-2015 om 19:49
Eindtijd:10-01-2015 om 19:49
thomaswillem
07 jan. / 21:33
€ 25