Dirk Huizer, Zonwering - gesigneerde zeefdruk / eigen druk, oplage 30 ex. - 1988 - Verkocht

Dirk Huizer, Zonwering - gesigneerde zeefdruk / eigen druk, oplage 30 ex. - 1988 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 16,00

Dirk Huizer, Zonwering - gesigneerde zeefdruk / eigen druk, oplage 30 ex. - 1988 kopen? Bied vanaf 1!Dirk Huizer, Zonwering - gesigneerde zeefdruk / eigen druk, oplage 30 ex. - 1988 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  silkart
FA. (8)

148 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Dirk Huizer (1926-2009)
GesigneerdHandgesigneerd

Een voor Dirk Huizer typerende zeefdruk, die hij zelf heeft gedrukt waarin constructivisme, abstractie en onmogelijke geometrie allen een plek vinden. Tegengestelde verlopen van licht naar donker en de nooit vervelende bolvorm maken dit werk toegankelijk en boeiend tegelijk.

Kunstenaar: Dirk Huizer
techniek : Zeefdruk
oplage : 30 ex. ( eigen druk)
nummer : 27/30
gesigneerd : D. Huizer ( in potlood)  en gedateerd '88

formaat : 48 x 48 cm ( afbeelding)

conditie: Mint- voor de afbeelding, nm voor het blad buiten de afbeelding

Dit item is verkocht voor 16,00
Starttijd:15-02-2017 om 16:05
Eindtijd:01-03-2017 om 20:05
Biedingen (7)
djmsmit
25 feb. / 22:05
€ 16
eefrem
25 feb. / 14:12
€ 14
djmsmit
19 feb. / 21:58
€ 12
eefrem
19 feb. / 21:58
€ 11
eefrem
18 feb. / 11:31
€ 5
dutchalien
18 feb. / 11:31
€ 3
eefrem
17 feb. / 12:39
€ 1