Dirk Koning, litho, Abstracte compositie - Verkocht

Dirk Koning, litho, Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

Geplaatst door  AffordableArtAuctions
FA. (5)

47 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Dirk Koning (1888-1978)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Dirk Koning, abstracte conpositie, 35 x 45 cm, gesigneerd en genummerd in potlood.

Oplage 300.

Bijzonderheden: niet ingelijst.

AffordableArtAuctions plaatst per week een aantal goede, gegarandeerde kunstwerken tegen aantrekkelijke prijzen. Houd onze veilingen in de gaten. De veilingen lopen veelal op zondag af.

Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:22-09-2013 om 11:56
Eindtijd:29-09-2013 om 11:56
houtsnede
23 sep. / 22:12
€ 55