Dirk Meesters - Mooi omstreeks 1930 geschilderd olieverf "rustend span paarden" gesigneerd

Dirk Meesters - Mooi omstreeks 1930 geschilderd olieverf "rustend span paarden" gesigneerd kopen? Bied vanaf 220!
Dirk Meesters - Mooi omstreeks 1930 geschilderd olieverf "rustend span paarden" gesigneerd kopen? Bied vanaf 220!Dirk Meesters - Mooi omstreeks 1930 geschilderd olieverf "rustend span paarden" gesigneerd kopen? Bied vanaf 220!Dirk Meesters - Mooi omstreeks 1930 geschilderd olieverf "rustend span paarden" gesigneerd kopen? Bied vanaf 220!Dirk Meesters - Mooi omstreeks 1930 geschilderd olieverf "rustend span paarden" gesigneerd kopen? Bied vanaf 220!Dirk Meesters - Mooi omstreeks 1930 geschilderd olieverf "rustend span paarden" gesigneerd kopen? Bied vanaf 220!Dirk Meesters - Mooi omstreeks 1930 geschilderd olieverf "rustend span paarden" gesigneerd kopen? Bied vanaf 220!
  • Dirk Meesters (1899-1950)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1944
Stijl Klassiek
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst 80 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
  • Meesters, Diederik ( Dirk) geb, Den Haag 8 januari 1899, overl. Amsterdam 15 januari 1950. Woonde en werkte in Den Haag, Dordrecht, Heerlen, Heemstede; sinds 1933 in Amsterdam. Leerling van de Akademie v B.K. te Rotterdam (1914-1916 ). Schilderde en tekende ( ook pen ) in naturalistisch-realistische trant bij voorkeur stalinterieurs met paarden, kalfjes, koeien enz. Ook schelpenvissers, landschappen ( veelal met vee ) en goede portretten

Dirk Meesters (1899-1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Artpointamsterdam
3986 verkochte items
Alle items van deze verkoper (114)
100 cm
80 cm
80 cm
60 cm