Dirk Smorenberg (1883-1960) - Tekening - Naakt - Verkocht

Dirk Smorenberg (1883-1960) - Tekening - Naakt kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Dirk Smorenberg (1883-1960) - Tekening - Naakt kopen? Bied vanaf 20!Dirk Smorenberg (1883-1960) - Tekening - Naakt kopen? Bied vanaf 20!Dirk Smorenberg (1883-1960) - Tekening - Naakt kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  artcol
FA. (6)

61 verkochte items
  • Dirk Smorenberg (1883-1960)
TypeTekening / Aquarel

Tekening van Dirk Smorenberg (1883-1960) in goede staat.

Niet ingelijst

Afmeting: 49 x 37

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:17-05-2018 om 09:17
Eindtijd:24-05-2018 om 09:17
Marcello020
21 mei / 15:05
€ 20