Dirk Smorenberg (1883-1960), tekening, portret van twee naakte vrouwen - Verkocht

Dirk Smorenberg (1883-1960), tekening, portret van twee naakte vrouwen kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 7,00

Dirk Smorenberg (1883-1960), tekening, portret van twee naakte vrouwen kopen? Bied vanaf 1!Dirk Smorenberg (1883-1960), tekening, portret van twee naakte vrouwen kopen? Bied vanaf 1!Dirk Smorenberg (1883-1960), tekening, portret van twee naakte vrouwen kopen? Bied vanaf 1!Dirk Smorenberg (1883-1960), tekening, portret van twee naakte vrouwen kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KunstkamerZuidoost
FA. (16)

643 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Dirk Smorenberg (1883-1960)
TypeTekening / Aquarel

Opnieuw in veiling omdat de vorige koper niet goed voor zijn centen bleek te zijn.

Tekening uit map met studietekeningen door Dirk Smorenberg (1883-1960) uit begin van de vorig eeuw.
Deze tekening is gesigneerd en meet 62 bij 36 cm.

Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:11-10-2015 om 09:19
Eindtijd:25-10-2015 om 16:19
Biedingen (4)
lenteman
24 okt. / 11:43
€ 7
janmrtn
24 okt. / 11:43
€ 5
janmrtn
23 okt. / 16:55
€ 3
Petmer
21 okt. / 21:07
€ 1