Dirk Smorenberg: Pakhuis, olie op doek - Verkocht

Dirk Smorenberg: Pakhuis, olie op doek kopen? Bied vanaf 750!

Verkoopprijs: € 750,00

Dirk Smorenberg: Pakhuis, olie op doek kopen? Bied vanaf 750!Dirk Smorenberg: Pakhuis, olie op doek kopen? Bied vanaf 750!Dirk Smorenberg: Pakhuis, olie op doek kopen? Bied vanaf 750!Dirk Smorenberg: Pakhuis, olie op doek kopen? Bied vanaf 750!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
  • Dirk Smorenberg (1883-1960)

Olieverf op doek - gesigneerd links onder in 1921, 73 x 47 CM

Olieverf op doek, schilderij van de Loosdrechtse schilder Dirk Smorenberg (1883-1960 Holland)
Voorstelling: "Pakhuis"
Het werk met een afmeting van (LxB) 73 x 47 cm verkeert in uitstekende staat.
Het is recentelijk schoongemaakt.

Wat dit schilderij volledig afmaakt is de zeer fraaie origineel handgestoken lijst van de hand van Dirk Smorenberg zelf.
Deze lijst is tevens in uitstekende staat en wordt natuurlijk geleverd bij dit schilderij.
Het werk is links onder gesigneerd en gedateerd 1921.

voorkeur op halen op ons adres in Nieuwersluis

Dit item is verkocht voor 750,00
Starttijd:08-12-2016 om 20:57
Eindtijd:13-12-2016 om 20:57
Koko70
09 dec. / 18:48
€ 750