Dirk Wiarda - Litho: Roy Orbison - 1995

Dirk Wiarda - Litho: Roy Orbison - 1995 kopen? Bied vanaf 79!
Dirk Wiarda - Litho: Roy Orbison - 1995 kopen? Bied vanaf 79!Dirk Wiarda - Litho: Roy Orbison - 1995 kopen? Bied vanaf 79!Dirk Wiarda - Litho: Roy Orbison - 1995 kopen? Bied vanaf 79!Dirk Wiarda - Litho: Roy Orbison - 1995 kopen? Bied vanaf 79!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

870 verkochte items
Alle items van deze verkoper (373)
  • Dirk Wiarda (1943-1999)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
TechniekLitho
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage28/60
Litho van Dirk Wiarda. Titel: Roy Orbison. Jaar: 1995. Oplage: 28/60. Afmetingen blad: H65 x b50.5cm. Afmetingen voorstelling: H49 x b40cm. Het werk is rechts onderaan  gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag

Dirk Wiarda Amsterdam (1943-1999)

 Hij is zijn opleiding begonnen bij de Koninklijke Academie voor de Beeldende Kunst in Den Haag. Daarna volgde de Vrije Academie in Den Haag en vervolgens, in 1968, de Ateliers in Amsterdam. Zijn eerste tentoonstelling vond plaats in 1969 in Galerie 845 te Amsterdam. Daarna volgden groepstentoonstellingen in Museum Fodor (‘De denkende hand’), een door Albert Waalkens samengestelde groepstentoonstelling in het Boymans en in 1996 ‘Tien jaar tekenen in opdracht’ in het Stedelijk Museum in Amsterdam. Hij exposeerde bij Galerie Onrust. Ook maakte hij gouaches voor restauranthouder John Halvemaan en voor een kookboek van Johannes van Dam. Hij is vooral bekend geworden met zijn portretten van schrijvers en componisten.

Dit item valt onder de margeregeling

Dirk Wiarda (1943-1999)

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (28)

870 verkochte items
50.5 cm
65 cm
Starttijd:30-07-2022 om 23:20
Eindtijd:04-08-2022 om 19:30
Openingsbod€ 79
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland