Litho van Dirkje Kuik. Met potlood gesigneerd, gedateerd en voorzien van de titel. Het betreft een proefdruk. De afbeelding is 23 x 27 cm en is in uitstekende conditie. Het werk is eerder ingelijst geweest en heeft daardoor helaas plakbandresten op de voorkant, in de marges (zie foto). Ingelijst met passe-partout is het werk weer prima.
De litho kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of Utrecht of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden.
Goed
plakbandresten, ingelijst met passe-partout zijn die niet zichtbaar.
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,00
€ 17,00
Europese Unie
€ 17,00
Wereldwijd
€ 30,00