Dirkje Kuik - De droom van Pinokkio

Dirkje Kuik - De droom van Pinokkio kopen? Bied vanaf 30!
Dirkje Kuik - De droom van Pinokkio kopen? Bied vanaf 30!Dirkje Kuik - De droom van Pinokkio kopen? Bied vanaf 30!Dirkje Kuik - De droom van Pinokkio kopen? Bied vanaf 30!Dirkje Kuik - De droom van Pinokkio kopen? Bied vanaf 30!Dirkje Kuik - De droom van Pinokkio kopen? Bied vanaf 30!Dirkje Kuik - De droom van Pinokkio kopen? Bied vanaf 30!Dirkje Kuik - De droom van Pinokkio kopen? Bied vanaf 30!
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van Dirkje Kuik. Met potlood gesigneerd, gedateerd en voorzien van de titel. Het betreft een proefdruk. De afbeelding is 23 x 27 cm en is in uitstekende conditie. Het werk is eerder ingelijst geweest en heeft daardoor helaas plakbandresten op de voorkant, in de marges (zie foto). Ingelijst met passe-partout is het werk weer prima.

De litho kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of Utrecht of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden.

plakbandresten, ingelijst met passe-partout zijn die niet zichtbaar.

Dirkje Kuik (1929-2008)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (27)

Geplaatst door  monschau
FA. (11)

424 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
35 cm
29 cm
Sluit over 10d 20u 30m 45s
Openingsbod€ 30
Objectlocatiebreda,  Nederland
Starttijd:08-02-2023 om 13:33
Eindtijd:19-02-2023 om 20:24