Dirkje Kuik - Inkttekening uit het boek: "de nachtcactus bloeit"

Dirkje Kuik - Inkttekening uit het boek: "de nachtcactus bloeit" kopen? Bied vanaf 55!
Dirkje Kuik - Inkttekening uit het boek: "de nachtcactus bloeit" kopen? Bied vanaf 55!Dirkje Kuik - Inkttekening uit het boek: "de nachtcactus bloeit" kopen? Bied vanaf 55!Dirkje Kuik - Inkttekening uit het boek: "de nachtcactus bloeit" kopen? Bied vanaf 55!Dirkje Kuik - Inkttekening uit het boek: "de nachtcactus bloeit" kopen? Bied vanaf 55!Dirkje Kuik - Inkttekening uit het boek: "de nachtcactus bloeit" kopen? Bied vanaf 55!
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1982
TechniekPen (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen12.5 cm x 9.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Inkttekening van Dirkje Kuik. Titel: Viking. De tekening staat ook afgebeeld in het boekje: De nachtcactus bloeit op blz 35. Op de achterkant staat:" kopvignet ontmoeting".  Afmetingen blad: H12.5 x b9.5cm. Afmetingen voorstelling: H4 x b3cm.  Het boekje wordt niet meegeleverd. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Dirkje Kuik (1929-2008)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (16)
Geplaatst door  KunstverkoperWestland
FA. (8)

137 verkochte items
Alle items van deze verkoper (58)
9.5 cm
12.5 cm
Starttijd:19-09-2022 om 22:55
Eindtijd:25-09-2022 om 21:09
Openingsbod € 55
ObjectlocatieWestland,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa