Dirkje Kuik - Inkttekening : figuur

Dirkje Kuik - Inkttekening : figuur kopen? Bied vanaf 149!
Dirkje Kuik - Inkttekening : figuur kopen? Bied vanaf 149!Dirkje Kuik - Inkttekening : figuur kopen? Bied vanaf 149!Dirkje Kuik - Inkttekening : figuur kopen? Bied vanaf 149!
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1982
TechniekPen (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30.5 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
inkttekening van Dirkje Kuik. Het werk is rechtsboven gesigneerd. Afmetingen blad: H30,5 x b46 cm. Afmetingen voorstelling: H20 x 15,5 cm. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Dirkje Kuik (1929-2008)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  KunstverkoperWestland
FA. (8)

127 verkochte items
Alle items van deze verkoper (58)
46 cm
30.5 cm
Starttijd:19-09-2022 om 22:57
Eindtijd:24-09-2022 om 20:53
Openingsbod € 149
ObjectlocatieWestland, Nederland