Dirkje Kuik - Litho: Moll Magee - unieke proefdruk

Dirkje Kuik - Litho: Moll Magee - unieke proefdruk kopen? Bied vanaf 45!
Dirkje Kuik - Litho: Moll Magee - unieke proefdruk kopen? Bied vanaf 45!Dirkje Kuik - Litho: Moll Magee - unieke proefdruk kopen? Bied vanaf 45!Dirkje Kuik - Litho: Moll Magee - unieke proefdruk kopen? Bied vanaf 45!Dirkje Kuik - Litho: Moll Magee - unieke proefdruk kopen? Bied vanaf 45!
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1968
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageProefdruk
Litho van Dirkje Kuik. Titel: Moll Magee. Afmetingen blad: H70 x b49cm.  Het werk is,midden onder, met potlood gesigneerd door de kunstenares. Dit betreft een unieke proefdruk waarbij er 2 "tekst fouten" zijn gecorrigeerd met pen. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.

Er zitten oxidatievlekjes en wat kreukels langs de randen.

Dirkje Kuik (1929-2008)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (16)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174)

5501 verkochte items
Alle items van deze verkoper (299)
49 cm
70 cm
Starttijd:03-10-2022 om 17:39
Eindtijd:09-10-2022 om 21:02
Openingsbod € 45
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa