Litho van Dirkje Kuik. Titel: Moll Magee. Afmetingen blad: H70 x b49cm. Het werk is,midden onder, met potlood gesigneerd door de kunstenares. Dit betreft een unieke proefdruk waarbij er 2 "tekst fouten" zijn gecorrigeerd met pen. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.
Goed
Er zitten oxidatievlekjes en wat kreukels langs de randen.
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 23,95
€ 23,95
Europese Unie
€ 23,95