Dirkje Kuik - portfoliomap met 10 gesigneerde litho's en tekst bladen: gezichten op Utrecht

Dirkje Kuik - portfoliomap met 10 gesigneerde litho's en tekst bladen: gezichten op Utrecht kopen? Bied vanaf 450!
Dirkje Kuik - portfoliomap met 10 gesigneerde litho's en tekst bladen: gezichten op Utrecht kopen? Bied vanaf 450!Dirkje Kuik - portfoliomap met 10 gesigneerde litho's en tekst bladen: gezichten op Utrecht kopen? Bied vanaf 450!Dirkje Kuik - portfoliomap met 10 gesigneerde litho's en tekst bladen: gezichten op Utrecht kopen? Bied vanaf 450!Dirkje Kuik - portfoliomap met 10 gesigneerde litho's en tekst bladen: gezichten op Utrecht kopen? Bied vanaf 450!Dirkje Kuik - portfoliomap met 10 gesigneerde litho's en tekst bladen: gezichten op Utrecht kopen? Bied vanaf 450!Dirkje Kuik - portfoliomap met 10 gesigneerde litho's en tekst bladen: gezichten op Utrecht kopen? Bied vanaf 450!Dirkje Kuik - portfoliomap met 10 gesigneerde litho's en tekst bladen: gezichten op Utrecht kopen? Bied vanaf 450!Dirkje Kuik - portfoliomap met 10 gesigneerde litho's en tekst bladen: gezichten op Utrecht kopen? Bied vanaf 450!Dirkje Kuik - portfoliomap met 10 gesigneerde litho's en tekst bladen: gezichten op Utrecht kopen? Bied vanaf 450!Dirkje Kuik - portfoliomap met 10 gesigneerde litho's en tekst bladen: gezichten op Utrecht kopen? Bied vanaf 450!Dirkje Kuik - portfoliomap met 10 gesigneerde litho's en tekst bladen: gezichten op Utrecht kopen? Bied vanaf 450!Dirkje Kuik - portfoliomap met 10 gesigneerde litho's en tekst bladen: gezichten op Utrecht kopen? Bied vanaf 450!Dirkje Kuik - portfoliomap met 10 gesigneerde litho's en tekst bladen: gezichten op Utrecht kopen? Bied vanaf 450!Dirkje Kuik - portfoliomap met 10 gesigneerde litho's en tekst bladen: gezichten op Utrecht kopen? Bied vanaf 450!Dirkje Kuik - portfoliomap met 10 gesigneerde litho's en tekst bladen: gezichten op Utrecht kopen? Bied vanaf 450!Dirkje Kuik - portfoliomap met 10 gesigneerde litho's en tekst bladen: gezichten op Utrecht kopen? Bied vanaf 450!
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageXXXVI/140

10 x gesigneerde litho van de kunstenaar Dirkje Kuik uit 1972, gedrukt in een oplage van 140 stuks. Dit is nummer: XXXVI.  De litho’s komen uit de map Gezichten op Utrecht. De map en de overige tekst bladen worden ook meegeleverd.  Alle litho’s zijn gesigneerd. Twee  litho’s met de afmeting 42 x 57 cm (hxb) overige litho’s hebben de afmeting 42 x 60.De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd.

Titels werken:
  • De poort van het paleis van Lodewijk Napoleon
  • De kloosterhof als ruïne
  • Politiepost Witte Vrouwen
  • De nieuwegracht een fantasie
  • Ontwerp voor het kasteel Vredenburg
  • Molen aan de Kromme Rijn
  • Het buurtkerkhof
  • Gezicht over de singels, Flora en de wallen
  • Het Hogeland
  • Het spoorwegmuseum voorheen Maliebaanstation
Niet alle tekst bladen zijn gefotografeerd omdat ik maximaal 16 foto's kan plaatsen. Deze zijn echter wel aanwezig in de map.

Verzenden/ophalen:

Gezichten op Utrecht
Oud-Utrecht organiseerde een tentoonstelling vanwege het feit dat 850 jaar geleden aan Utrecht stadsrechten werden toegekend. Deze vond plaats in Kunstzaal Galerie De Reiger: Gezichten op Utrecht met tekeningen, grafiek en litho's van William D. Kuik (1929-2008, vanaf 1977 bekend als Dirkje Kuik). De litho’s werden als feestaanbieding geïntroduceerd in Maandblad Oud-Utrecht:
‘Als er in deze tijd één man is die de kans ziet de sfeer van Utrecht in woord en beeld raak weer te geven, is het wel graficus en literator William D. Kuik. Zijn fantastische, soms groteske verbeeldingen: gebouwen, ruïnes, vreemde personages die lijken te passen in een geheimzinnige, verre wereld, maar bij nadere beschouwing plotseling gewoon Utrecht blijken te zijn, tonen de stad eigenlijk in heden en verleden. Hiermee sluit dit werk wonderwel aan bij de doelstellingen van Oud-Utrecht.

Hier een daar een klein kreukeltje op de witte rand van een werk. Deze valt bij inlijsting onder de passe-partout. De portfoliomap is op de rand wat bruiner door ouderdom.

Dirkje Kuik (1929-2008)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (27)

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (175)

5598 verkochte items
Alle items van deze verkoper (329)
60 cm
42 cm
Starttijd:23-01-2023 om 12:21
Eindtijd:29-01-2023 om 19:01
Openingsbod € 450
Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland