Domenique Martin - ets: Theater - 1998 - Verkocht

Domenique Martin - ets: Theater - 1998 kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Domenique Martin - ets: Theater - 1998 kopen? Bied vanaf 40!Domenique Martin - ets: Theater - 1998 kopen? Bied vanaf 40!Domenique Martin - ets: Theater - 1998 kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5414 verkochte items
Alle items van deze verkoper (311)
  • Dominique-Pierrette Martin (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Dominique Martin

Titel: Theater

Techniek: ets

Nummer: 6/25

Jaar: 1998

Afmetingen blad: h29 x b28,5 cm

Afmetingen voorstelling: h15,9 x b15,9 cm

Gesigneerd: met potlood, rechtsonder, gesigneerd door de kunstenaar

Dominique-Pierrette Martin (1951)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5414 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:21-02-2016 om 16:11
Eindtijd:28-02-2016 om 21:11
PieterErnst
24 feb. / 13:41
€ 40