Dominique Chan: Acryl op doek, Marrakech - Ingelijst

Dominique Chan: Acryl op doek, Marrakech - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Dominique Chan: Acryl op doek, Marrakech - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Dominique Chan: Acryl op doek, Marrakech - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Dominique Chan: Acryl op doek, Marrakech - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Dominique Chan: Acryl op doek, Marrakech - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Dominique Chan: Acryl op doek, Marrakech - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36961 verkochte items
Alle items van deze verkoper (301)
  • Dominique Chan (1950)

Titel: Marrakech
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst: 34 cm x 34 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (onder)
Materiaal: Acryl op doke
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie: In goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 750,00

LET OP: Speciale voorwaarden voor aankopen bij de veilingmeester:

Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden.

Afhandeling

Bezorgkosten met de koerier (incl. BTW):
Meerdere aankopen bij de Veilingmeester of Veilingmeester_Collecties kunnen worden gecombineerd tot maximaal 5 ingelijste werken. (Bij bezorging van meer dan 5 werken, zal een toeslag van €4,50 per extra item worden gerekend).

Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden):
Voor Zeeuws Vlaanderen betaalt u 25 euro toeslag.
Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 45,00 tot 5 ingelijste werken/doeken
Groter dan 1.50m x 1.20m: € 80,00 of meer dan 5 ingelijste werken/doeken
Vlaanderen:
Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 105,00 tot 5 ingelijste werken/doeken (€65,00 op woensdag)
Groter dan 1.50m x 1.20m: € 165,00 of meer dan 5 ingelijste werken/doeken (€125,00 op woensdag)
Wallonië:
Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 170,00 tot 5 ingelijste werken/doeken
Groter dan 1.50m x 1.20m: € 220,00 of meer dan 5 ingelijste werken/doeken

Verzenden zonder lijst:
Meerdere aankopen bij de Veilingmeester of Veilingmeester_Collecties kunnen gecombineerd indien de werken ook in één pakket gecombineerd kunnen worden.

Bezichtigen:

Vragen:

Adminstratieve code:

QQBS

Dit item is verkocht voor 100,00

Starttijd:11-11-2016 om 15:34
Eindtijd:20-11-2016 om 15:34

Biedingen (1):

jannawillemijn
20 nov. / 15:22
€ 100