Dominique Chan - Doekje zonder titel - Verkocht

Dominique Chan - Doekje zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Dominique Chan - Doekje zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Dominique Chan - Doekje zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Dominique Chan - Doekje zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Dominique Chan - Doekje zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
  • Dominique Chan (1950)
TechniekAcryl
StijlExpressionistisch
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
itemOptions.framed.stretcher.label20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Expressionistisch doekje van Dominique Chan. Een origineel doekje met ophangsysteem aan de achterkant. Het werk is uitgevoerd op  een verhoogd doek zodat Chan ook de zijkanten heeft beschilderd. Het werk is gesigneerd en verkeert in prima conditie en kan zo worden opgehangen. U kunt het werk vooraf komen bezichtigen bij galerie Rotor in Gorinchem en/of na aankoop afhalen. Het werk kan per aangetekende post worden toegezonden. (Per post: niet in combinatie met ingelijst werk.)

Dominique Chan (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (13)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2743 verkochte items
Alle items van deze verkoper (458)
20 cm
20 cm
20 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-11-2022 om 16:12
Eindtijd:28-11-2022 om 21:25
HanCor
28 nov. / 21:18
€ 25