Expressionistisch doekje van Dominique Chan. Een origineel doekje met ophangsysteem aan de achterkant. Het werk is uitgevoerd op een verhoogd doek zodat Chan ook de zijkanten heeft beschilderd. Het werk is gesigneerd en verkeert in prima conditie en kan zo worden opgehangen. U kunt het werk vooraf komen bezichtigen bij galerie Rotor in Gorinchem en/of na aankoop afhalen. Het werk kan per aangetekende post worden toegezonden. (Per post: niet in combinatie met ingelijst werk.)
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Arkel, Nederland
Tot 2 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50