Dominique Chan - San-Pu

Dominique Chan - San-Pu kopen? Bied vanaf 45!
Dominique Chan - San-Pu kopen? Bied vanaf 45!Dominique Chan - San-Pu kopen? Bied vanaf 45!Dominique Chan - San-Pu kopen? Bied vanaf 45!Dominique Chan - San-Pu kopen? Bied vanaf 45!Dominique Chan - San-Pu kopen? Bied vanaf 45!Dominique Chan - San-Pu kopen? Bied vanaf 45!Dominique Chan - San-Pu kopen? Bied vanaf 45!Dominique Chan - San-Pu kopen? Bied vanaf 45!Dominique Chan - San-Pu kopen? Bied vanaf 45!Dominique Chan - San-Pu kopen? Bied vanaf 45!Dominique Chan - San-Pu kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
Alle items van deze verkoper (92)
  • Dominique Chan (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
Conditie: uitstekend.
Oplage: 250 ex. Nummer 193. Nummers op de foto's kunnen afwijken.
Papiersoort: BFK Rives.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.

Dominique Chan (1950)

Alle items van deze kunstenaar(13)
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
56 cm
76 cm
Starttijd:28-07-2022 om 23:57
Eindtijd:05-08-2022 om 22:27
Openingsbod€ 45
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen, Nederland