Dominique Chan - San Pu - Verkocht

Dominique Chan - San Pu kopen? Bied vanaf 30!
Dominique Chan - San Pu kopen? Bied vanaf 30!Dominique Chan - San Pu kopen? Bied vanaf 30!Dominique Chan - San Pu kopen? Bied vanaf 30!Dominique Chan - San Pu kopen? Bied vanaf 30!Dominique Chan - San Pu kopen? Bied vanaf 30!Dominique Chan - San Pu kopen? Bied vanaf 30!Dominique Chan - San Pu kopen? Bied vanaf 30!Dominique Chan - San Pu kopen? Bied vanaf 30!Dominique Chan - San Pu kopen? Bied vanaf 30!Dominique Chan - San Pu kopen? Bied vanaf 30!Dominique Chan - San Pu kopen? Bied vanaf 30!
  • Dominique Chan (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
Conditie: uitstekend.
Oplage: 250. Nummer 193. Nummers op de foto kunnen afwijken..
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Dominique Chan (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (13)

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (29)

Lid sinds 2017
1564 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
56 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-12-2022 om 21:49
Eindtijd:22-12-2022 om 20:03
icliff
22 dec. / 00:06
€ 30