Dominique Martin, kleurenets, Poco Animato 1988

Dominique Martin, kleurenets, Poco Animato 1988 kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  vendex

10 verkochte items
  • Dominique-Pierrette Martin (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

grote ets van Dominique Martin

papiermaat 80 x 60 cm

beeldmaat 56 x 52 cm

oplage 30 nummer 0 (eerste druk, proef)

oningelijst

Dominique-Pierrette Martin (1951)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  vendex

10 verkochte items
Starttijd:11-04-2018 om 12:48
Eindtijd:18-04-2018 om 12:48
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieHaarlem, Nederland