Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Fotografie |
Titel: Lepeltje No.2
Jaartal: 1993
Afmetingen blad: 24 cm x 17,5 cm
Oplage: 1/5
Gesigneerd: Mogelijk een monogram (verso) + een stempel
Materiaal: Fotogram op glanzend papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In goede staat, klein vlekje in de witrand en een zéér klein hoekje omgevouwen rechtsonder
Starttijd | 1-7-2016 om 12:53 |
Eindtijd | 10-7-2016 om 12:58 |