Dominique Panhuysen: Fotogram, Lepeltje no. 5 - Verkocht

Dominique Panhuysen: Fotogram, Lepeltje no. 5 kopen? Bied vanaf 1!
Dominique Panhuysen: Fotogram, Lepeltje no. 5 kopen? Bied vanaf 1!Dominique Panhuysen: Fotogram, Lepeltje no. 5 kopen? Bied vanaf 1!Dominique Panhuysen: Fotogram, Lepeltje no. 5 kopen? Bied vanaf 1!
  • Dominique Panhuysen (1961)
TypeFotografie

Titel: Lepeltje No.2
Jaartal: 1993
Afmetingen blad: 24 cm x 17,5 cm
Oplage: 1/5
Gesigneerd: Mogelijk een monogram (verso) + een stempel
Materiaal: Fotogram op glanzend papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In goede staat, klein vlekje in de witrand en een zéér klein hoekje omgevouwen rechtsonder

Dominique Panhuysen (1961)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (323)

Lid sinds 2010
45491 verkochte items
Alle items van deze verkoper (658)
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:01-07-2016 om 12:53
Eindtijd:10-07-2016 om 12:58
Biedingen (15)
Tim_3
10 jul. / 12:50
€ 70
Graafsterdam
10 jul. / 12:50
€ 65
Graafsterdam
02 jul. / 08:22
€ 55
Tim_3
02 jul. / 08:21
€ 50
Graafsterdam
02 jul. / 08:21
€ 45
Tim_3
02 jul. / 00:00
€ 30
Graafsterdam
01 jul. / 23:29
€ 25
Tim_3
01 jul. / 23:29
€ 20
Tim_3
01 jul. / 22:20
€ 13
kuyven
01 jul. / 22:20
€ 11
Tim_3
01 jul. / 22:20
€ 9
kuyven
01 jul. / 22:20
€ 7
Tim_3
01 jul. / 20:32
€ 5
Wimb12
01 jul. / 20:32
€ 3
Tim_3
01 jul. / 16:36
€ 1