Don Clarke - C3460 - The girl at the pet shop

Don Clarke - C3460 - The girl at the pet shop kopen? Bied vanaf 1500!
Don Clarke - C3460 - The girl at the pet shop kopen? Bied vanaf 1500!Don Clarke - C3460 - The girl at the pet shop kopen? Bied vanaf 1500!Don Clarke - C3460 - The girl at the pet shop kopen? Bied vanaf 1500!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1209 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Don Clarke (1932)
Jaartal1986
DragerPaneel
StijlSurrealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 43.5 cm (h x b)
Lijst69 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Don Clarke, The girl at the pet shop, olie op paneel - zand meegeschilderd, l.o. gesigneerd, gedateerd 1986, paneelmaat 55x43,5, lijstmaat 69x57

Dit schilderij is in goede staat. De lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Don Clarke (1932)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1209 verkochte items
57 cm
69 cm
43.5 cm
55 cm
Starttijd:06-09-2019 om 10:35
Eindtijd:19-09-2019 om 20:00
Openingsbod€ 1500
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier