Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Don Clarke, geboren 1932 te Birmingham,overleden, 2011
Kleur- litho uit 1983, gesigneerd, en gelimmiteerd genummerd.( onder pas partout.)
Onzichtbaar naakt.
In zijn werk sporen van de Renaissance, vleugje magisch realisme
éxposities in Spanje, Nederland, Zwitserland, Zweden, België en Engeland.
afm. incl. alluminium lijst met glas: 70 cm. x 58 cm.
afm. excl. lijst: 55 cm. x 45 cm.
verzenden: aantekenen,goed verpakt: Ned. 15,-
overige bestemmingen: n.o.t.
Starttijd | 9-8-2013 om 11:21 |
Eindtijd | 18-8-2013 om 11:21 |