FA. (2)

DON EDDY. -Two Realism II- Prachtige Giclee. Handgesigneerd. 2015.GROOT!

DON EDDY. -Two Realism II- Prachtige Giclee. Handgesigneerd. 2015.GROOT! kopen? Bied vanaf 89!
DON EDDY. -Two Realism II- Prachtige Giclee. Handgesigneerd. 2015.GROOT! kopen? Bied vanaf 89!DON EDDY. -Two Realism II- Prachtige Giclee. Handgesigneerd. 2015.GROOT! kopen? Bied vanaf 89!DON EDDY. -Two Realism II- Prachtige Giclee. Handgesigneerd. 2015.GROOT! kopen? Bied vanaf 89!DON EDDY. -Two Realism II- Prachtige Giclee. Handgesigneerd. 2015.GROOT! kopen? Bied vanaf 89!DON EDDY. -Two Realism II- Prachtige Giclee. Handgesigneerd. 2015.GROOT! kopen? Bied vanaf 89!DON EDDY. -Two Realism II- Prachtige Giclee. Handgesigneerd. 2015.GROOT! kopen? Bied vanaf 89!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Don Eddy (1944)
GesigneerdHandgesigneerd

DON EDDY.

Dit is een zeer zeldzame giclee van een van zijn geschilderde tweeluiken.

Titel: Two Realism II.

Materiaal: Giclee op handgemaakt katoenpapier.

Afmetingen blad: 114 x 60 cm.

Afmetingen beeld:  2 maal 50 x 50 cm.

Signatuur: r.o. met potlood gesigneerd.

Jaar: 2015.

Oplage: 25 en enkele EA. Dit is een EA.

Conditie: In nieuwstaat.

Verzending: Door Post.nl, aangetekend  met Track and Trace.  Nederland  € 12,50.  Naar België  € 20,-

Deze fijnschilder is wereldberoemd om de combinaties en tegenstellingen, in zijn schilderijen, tot op een tiende millimeter nauwkeurig vast te leggen. Vaak is zijn werk niet van bijvoorbeeld foto’s te onderscheiden. Dit is een zeer zeldzame glicee van een van zijn geschilderde tweeluiken.
Met dit werk toont hij de sporen die het kapitaal door de eeuwen heen achterlaat in onze leefomgeving. Het is geen aanklacht maar meer een realiteit.
Het originele werk werd overigens verkocht voor ruim 50.000 dollar.

Don Eddy (1944)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
Starttijd:03-03-2018 om 14:30
Eindtijd:16-03-2018 om 21:30
Openingsbod€ 89
Objectlocatievoorschoten, Nederland