Dora Dolz, litho, gesigneerd en ingelijst - Verkocht

Dora Dolz, litho, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Dora Dolz, litho, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Dora Dolz, litho, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Dora Dolz, litho, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Dora Dolz, litho, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Dora Dolz, litho, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Dora Dolz, litho, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Kkw
FA. (10)

491 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Dora Dolz (1941-2008)
GesigneerdHandgesigneerd

Dora Dolz (Spaans-Nederlands)
Zeer mooie litho
jaar 1981
Oplage E.A.
handgesigneerd
Afmetingen 55x65cm
Professioneel ingelijst met passe-partout en prachtige mat zilverkleurige lijst
herkomst ambassade
conditie uitstekend
ophang gereed
deze litho past bij mijn andere aangeboden Dora Dolz.. Exact hetzelfde passe - partout en lijst!. Staan prachtig naast elkaar!

wordt aangetekend verzonden

i.v.m. Kwetsbaarheid heeft afhalen de voorkeur

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:06-04-2017 om 23:57
Eindtijd:20-04-2017 om 23:57
jpmr5503
17 apr. / 12:27
€ 25