FA. (1)

Dordevic Miodrag - Gemengde techniek - Gesigneerd - Uniek werk

Dordevic Miodrag - Gemengde techniek - Gesigneerd - Uniek werk kopen? Bied vanaf 55!
Dordevic Miodrag - Gemengde techniek - Gesigneerd - Uniek werk kopen? Bied vanaf 55!Dordevic Miodrag - Gemengde techniek - Gesigneerd - Uniek werk kopen? Bied vanaf 55!Dordevic Miodrag - Gemengde techniek - Gesigneerd - Uniek werk kopen? Bied vanaf 55!Dordevic Miodrag - Gemengde techniek - Gesigneerd - Uniek werk kopen? Bied vanaf 55!Dordevic Miodrag - Gemengde techniek - Gesigneerd - Uniek werk kopen? Bied vanaf 55!Dordevic Miodrag - Gemengde techniek - Gesigneerd - Uniek werk kopen? Bied vanaf 55!Dordevic Miodrag - Gemengde techniek - Gesigneerd - Uniek werk kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  in2art
FA. (35)

706 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Dordevic Miodrag (1936)
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen51.5 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Miodrag DORDJEVIC, ook bekend als ‘MIODRAG’.
Geboren in 1936 in Aleksinac, Servië.
Lyrische abstractie
Gemengde techniek. Glanzend werk met zilvertinten.
Kleurrijk, uniek kunstwerk - met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Afmetingen werk: 36,5 x 28,5 cm.
Totale afmetingen: 51,5 x 44 cm.
Werk is bevestigd op vlak karton.
Middelgroot kunstwerk maar met uitzonderlijke kwaliteit.
In zeer goede staat.

Prachtige kleuren!

Zal vlak verzonden worden naar B, NL en EUR
Verzekerde verzending met Track&Trace.

Dordevic Miodrag (1936)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

706 verkochte items
44 cm
51.5 cm
Sluit over 7d 3u 5m 23s
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieWolvertem, België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland
Starttijd:19-06-2022 om 17:56
Eindtijd:03-07-2022 om 20:18